Mehmet Ali Erbil: ‘Rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım sonra aldatırdım’

Hastalığının akabinde tekrar toparlanan ve ekranlara çıkmaya başlayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Haber Global ekranlarında Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan Yüz Yüze programında özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

“HEP ÇOK EŞLİYDİM”

Evliliklerinde çok kusur yaptığını belirten ünlü komedyen, daima çok eşli olduğunu söyledi. Erbil, “Çok aşıktım bir eşime, düşümde ayrıldığımızı görür ağlardım sonra aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence” diyerek şaşkınlık yarattı.

“EVLİLİKLERİMDE YANILGILAR YAPTIM”

“İlk eşime çok aşık oldum, 20’li yaşlardaydım ve iç güveysi gittim” diyen Erbil, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Nişanlıydık, merhum babası hakimdi, ağabeyiyle birebir odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o da benimle bir oyuncak üzere oynardı. Daima çok eşliydim. Evliliklerimde yanılgılar yaptım. Keşke yapmasaydım dediğim oldu. Çok aşıktım bir eşime. Gece hayalimde ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonra öğle sarfiyat aldatırdım.”

“BENCE BU YEDEKLEME DÜRTÜSÜ”

“Anne baba sevgisi hiç görmedim üzere bir şey. Bu yedekleme dürtüsü bence. Kendi kendime çözdüm bunu. Sedef’le evliyken son eşime aşık oldum. Ona çok haksızlık ettim. Başıma ne geldiyse onun yüzünden. Melek yüzünden. O denli bir karakteri yok. Artık evli, o yüzden konuşmak istemiyorum. Ona çok haksızlık ettim. Son eşimle de tıpkı şeyler başıma geldi. Onunla da aldatma yüzünden boşandık.”

ERŞAN KUNERİ ELEŞTİRİSİ: ‘ERKEK HALİMLE İZLEYEMEDİM’

Erbil daha evvel ‘Devletimiz müdahale etmeliydi’ dediği Erşan Kuneri dizisini de eleştirdi.

“Tamamen küfürlü, bunun üzerine kurulu bir film” diyen Mehmet Ali Erbil, “Erkek halimle seyredemedim. Cem Yılmaz da akıllı bir çocuk. Tahminen yeni bir kulvar yeni bir yol bulmak istediler. Tahminen Amerikan sinemalarından yola çıktılar. Türk sinemasında bu türlü bir örneği yok. Ben de eleştirdim bir sanatçı olarak. Konservatuvar mezunuyum. RTÜK var sonuçta. Özel televizyonlarda reklamlarda bile konuşanlar için özel kontrol yapılırdı. Türkçe ve diksiyon düzgün olacaktı. Benim hiç ekranda küfür ettiğim yoktur, bunu kimse söyleyemez. Sinemalarımda de bu türlü bir argo yok. Ben kendi çocuğumun da izlemesini istemem” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir