İSO başkanlığı için adaylığını açıkladı

“2 Kasım’da yapmış olduğumuz İSO Meclis ve Meslek Komiteleri seçimleri sonucunda 2018 – 2022 çalışma periyodumuzu tamamladık. Bu periyotta birlikte çalıştığımız yönetim kurulu, meclis başkanlık divanı, meclis üyeleri, Meskom üyeleri, İSO üyesi sanayicilerimize ve tüm faaliyetlerimizi birlikte yaptığımız genel sekreterliğimize, çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Öncelikle 2022 – 2026 çalışma devrinde vazife yapacak meclis ve meslek komiteleri üyelerimizin seçimini huzurlu bir atmosferde yaptığımızı söz etmek isterim. Sanayicilerin her zamanki olgunluğu ve dostluğuyla, İSO’nun geleneklerine, birikimine yakışan, demokratik bir seçim yaşadık. Eski periyotta misyon yapmış arkadaşlarımıza teşekkür ederken, ortamıza yeni katılan arkadaşlarımızı kutluyor, muvaffakiyet dileklerimle birlikte hepsine güzel geldiniz diyorum. Yeni periyotta vazife yapacak tüm sanayicilerimizin hem kendi kesimleri hem endüstrimiz ve hem de İSO için bundan evvelki devirlerde olduğu üzere bundan sonra da sanayi odamızın kültürüne ve kıymetlerine bağlı bir çalışma ortamını oluşturacaklarına samimiyetle inanıyorum.”

Bahçıvan, 8 Kasım Salı günü yapılacak olan İSO yönetim kurulu başkanlığı seçimlerinde yine lider adayı olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Seçim takvimi doğrultusunda gelecek hafta yönetim kurulu ve diğer organlarımızın seçimleri olacak. Bu vesile ile İSO yönetim kurulu başkanlığına aday olduğumu hem topluluğumuz ve hem de kamuoyunun dikkatine sunuyorum. Ümit ediyorum, 8 Kasım Salı günü yapacağımız seçimlerimizi de tekrar odamızın geleneklerine yakışır bir olgunlukta gerçekleştireceğiz. Böylelikle seçim takvimini ve sorumluluğunu tamamlamış olacağız. Dün yapılan seçimler üzere, 8 Kasım’da yapacağımız idare heyetimiz ve öteki organ seçimlerimizin güzel olmasını diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir